Kristen Stewart, shfaqja e parë në tapetin e kuq pas ndarjes - Bota Sot
Kristen Stewart, shfaqja e parë në tapetin e kuq pas ndarjes

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 gusht 2016

Kristen Stewart, shfaqja e parë në tapetin e kuq pas ndarjes

Më: 7 shtator 2012 Në ora: 16:27

Kristen Stewart, është shfaqur në tapetin e kuq për herë të parë mbas ndarjes nga Robert Pattinson. Veshur me një fustan elegant ajo ka pozuar për fansat e saj në premierën e filmit të saj më të ri ‘në rrugë’ në Festivalin e filmit në Toronto, Kanada.
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test