A$AP Rocky mbush duart me vithet e Rihanna-s - Bota Sot
A$AP Rocky mbush duart me vithet e Rihanna-s

Bota e Yjeve

E premte, 26 gusht 2016

A$AP Rocky mbush duart me vithet e Rihanna-s

Më: 9 shtator 2012 Në ora: 00:15

Rihanna ka qenë ylli më i madh në ceremoninë e ndarjes së çmimeve MTV Video Music Awards. Përveç skenës me ish të dashurin e vet, Chris Brown, me të cilin u puth në buzë, ajo që ra në sy, ishte një skenë e nxehtë me reperin A$AP Rocky. Ky i fundit bëri një puthje të nxehtë me Rihanna-n, ndërkohë që e kapi edhe nga vithet. Megjithatë, këngëtarja e kaloi këtë situatë me një buzëqeshje.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test