Momente sikleti për Jackie Chan - Bota Sot
Momente sikleti për Jackie Chan

Bota e Yjeve

E hënë, 25 korrik 2016

Momente sikleti për Jackie Chan

Më: 11 shtator 2012 Në ora: 10:21

Jackie Chan është mësuar me sfidat, sidomos në filmat e tij aksion. Por,ka pasur një sfidë të vështirë, pasi ka qenë në krah të një aktoreje kineze, Yao Xingtong, e cila ka qenë e veshur me një fustan të tejdukshëm dhe nuk ka pasur reçipeta. Por, 58-vjeçari e ka gjetur një zgjidhje edhe për këtë situatë, duke i dhuruar asaj një arush për të mbuluar gjoksin.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test