Momente sikleti për Jackie Chan - Bota Sot
Momente sikleti për Jackie Chan

Bota e Yjeve

E diel, 28 gusht 2016

Momente sikleti për Jackie Chan

Më: 11 shtator 2012 Në ora: 10:21

Jackie Chan është mësuar me sfidat, sidomos në filmat e tij aksion. Por,ka pasur një sfidë të vështirë, pasi ka qenë në krah të një aktoreje kineze, Yao Xingtong, e cila ka qenë e veshur me një fustan të tejdukshëm dhe nuk ka pasur reçipeta. Por, 58-vjeçari e ka gjetur një zgjidhje edhe për këtë situatë, duke i dhuruar asaj një arush për të mbuluar gjoksin.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test