Natali Lowe duket se ka harruar diçka pa veshur - Bota Sot
Natali Lowe duket se ka harruar diçka pa veshur

Bota e Yjeve

E hënë, 29 gusht 2016

Natali Lowe duket se ka harruar diçka pa veshur

Më: 15 shtator 2012 Në ora: 09:14

Balerina australiane Natalie Lowe, e bërë e njohur për pjesmarrjen në spektaklin Strictly Come Dancing, është shfaqur mjaft provokuese. E veshur me një bluzë transparente, ajo nuk ka pasur poshtë reçipeta, duke ekspozuar kështu gjoksin e vet.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test