Irina Shayk, e bukur dhe me stil - Bota Sot
Irina Shayk, e bukur dhe me stil

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 gusht 2016

Irina Shayk, e bukur dhe me stil

Më: 15 shtator 2012 Në ora: 09:41

Irina Shayk ka treguar edhe njëherë se jo rastësisht konsiderohet një prej femrave më të bukura në planet. Bukuroshja ruse është shfaqur në foto të reja në kuadër të fushatës reklamuese për brendin spanjoll të këpucëve XTI.
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test