Rihana super provokuese - Bota Sot
Rihana super provokuese

Bota e Yjeve

E diel, 31 korrik 2016

Rihana super provokuese

Më: 22 shtator 2012 Në ora: 22:10

Së fundi ka ndryshuar modelin e flokëve dhe tanimë vazhdon të surprizojë fansat dhe publikun. Këtë herë Rihana ka karikuar fansat dhe publikun në iHeartRadio Music Festival. 24 vjeçarja ekspozon këmbët e gjata dhe tregon shumë më tepër se kaq ndërsa fustani i saj është shumë i shkurtër për të mbuluar pjesët intime. Mbase është pikërisht ky efekt që kërkonte të përcillte Rihana e ndaj është pjesë e kopertinës së faqes së parë.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test