Hillary Clinton s’i ndan sytë nga gjoksi i Aguilera-s - Bota Sot
Hillary Clinton s’i ndan sytë nga gjoksi i Aguilera-s

Bota e Yjeve

E shtunë, 27 gusht 2016

Hillary Clinton s’i ndan sytë nga gjoksi i Aguilera-s

Më: 4 tetor 2012 Në ora: 13:59

Eh, ky është gjoks! Kështu duket se ka menduar Sekretarja e Shtetit, Hillary Clinton, ndërsa është fotografuar gjatë një momenti, ku i ka ngulur sytë në gjoksin e këngëtares Christina Aguilera.Të dyja kanë qenë të pranishme në një ceremoni ku këngëtarja e njohur është vlerësuar nga Departamenti i Shtetit për rolin që luan në luftën kundër varfërisë në botë.Aguilera është ambasadore e Programit Kundër Urisë të Kombeve të Bashkuara.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test