Drew Barrymore bëhet nënë, vjen në jetë Olive - Bota Sot
Drew Barrymore bëhet nënë, vjen në jetë Olive

Bota e Yjeve

E diel, 28 gusht 2016

Drew Barrymore bëhet nënë, vjen në jetë Olive

Më: 4 tetor 2012 Në ora: 14:19

Drew Barrymore bëhet nënë. Aktorja 37-vjeçare ka sjellë në jetën fëmijën e saj të parë. Ajo është një vajzë dhe quhet Olive. Vogëlushja ka lindur më datë 26 shtator, por lajmi është mbajtur i fshehtë për disa ditë.Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test