Scarlett Johanson shkëlqen në Francë - Bota Sot
Scarlett Johanson shkëlqen në Francë

Bota e Yjeve

E shtunë, 27 gusht 2016

Scarlett Johanson shkëlqen në Francë

Më: 4 tetor 2012 Në ora: 14:41

Scarlett Johanson është shfaqur plot shkëlqim në Francë. Aktorja ishte pjesë e javës së modës në Paris ku ka rënë në sy menjëherë me veshjen dhe sharmin e pashmangshëm. Buzëqeshja e sinqertë e saj e bën edhe më të dashur për publikun dhe për fansat. Fustani i zgjedhur prej saj dhe këpucët me taka të larta e plotësojnë panoramën.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test