Mena Suvari: Kate Moss ikona ime - Bota Sot
Mena Suvari: Kate Moss ikona ime

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 gusht 2016

Mena Suvari: Kate Moss ikona ime

Më: 4 tetor 2012 Në ora: 14:49

Aktorja e “American Beauty” Mena Suvari thotë se supermodelja Kate Moss është ikona e saj dhe e merr për shembull në jetën e përditshme. Aktorja pranon se e ndjek gjithnjë nga prapë karrierën e modeles britanike dhe zbulon se tek imazhi i saj gjen inspirim ashtu sikurse edhe tek britanikja tjetër Victoria Beckham.
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test