Martohet deputeti i PS-së, Eduard Shalsi - Bota Sot
Martohet deputeti i PS-së, Eduard Shalsi

Bota e Yjeve

E shtunë, 27 gusht 2016

Martohet deputeti i PS-së, Eduard Shalsi

Më: 6 tetor 2012 Në ora: 22:01

Deputeti socialist, Eduard Shalsi, pasi kanë lënë pas një javë denoncimesh, ka lidhur kurorë me arkitekten Eranda Lici.

Një ceremoni mes miqsh është zhvilluar në hotel Rogner, kursë në mbrëmje darka ka qenë tek Piaca.

Lici është njohur me Shalsin në kohën kur ai punonte në Bashkinë e Tiranës. Aktualisht ajo është pedagoge arkitekture në një universitet privat.
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test