E dashura e Nikki Sixx shum e 'nxeht' në plazh - Bota Sot
E dashura e Nikki Sixx shum e 'nxeht' në plazh

Bota e Yjeve

E hënë, 29 gusht 2016

E dashura e Nikki Sixx shum e 'nxeht' në plazh

Më: 6 tetor 2012 Në ora: 22:38

Ajo është e dashura e rocker-it të njohur, Nikki Sixx, të grupit Motley Crue.

Por Courtney Bingham kësaj here u fotografua pa 53 vjeçarin.

Bukuroshja ishte në plazhet e Kalifornisë dhe trupi i saj i shkëlqyer ka tërhequr vëmendjen e paparacëve.

Ajo madje nuk është kursyer duke bërë plazh topless.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test