“El Klasiko” është më i bukur jashtë fushe - Bota Sot
“El Klasiko” është më i bukur jashtë fushe

Bota e Yjeve

E diel, 24 korrik 2016

“El Klasiko” është më i bukur jashtë fushe

Më: 6 tetor 2012 Në ora: 23:21

Barcelona-Real Madrid konsiderohet se maksimumi për një ndeshje futbolli. Por, “El Klasiko” nuk është vetëm një ndeshje që luhet brenda fushe mes Ronaldos dhe Mesit, Fabregas dhe Higuain, Kasijas dhe Pike. Është një ndeshje që tërheq vëmendje edhe për gratë dhe të dashurat super seksi të futbollistëve të të dyja ekipeve. Dhe, për shumë njerëz, kjo sfidë është edhe më e bukur se vetë ajo që do të luhet në fushën e blertë.

Shakira, e fejuara e Pike


Lena Gercke, e fejuara e Khediras


Daniella Semaan, e dashura e Fabregas


Antonella Roccuzzo, gruaja e Mesit


Amaia, e dashura e Serxho Ramos


Soledad,, e fejuara e Higuain


Sara Carbonero, e fejuara e Iker Kasijas


Yolanda Cardona, gruaja e Viktor Valdes

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush mendoni se i ka bërë vrasjet e pasluftës?
test