E mrekullueshmja Luisana Lopilato - Bota Sot
E mrekullueshmja Luisana Lopilato

Bota e Yjeve

E diel, 28 gusht 2016

E mrekullueshmja Luisana Lopilato

Më: 7 tetor 2012 Në ora: 16:26

Michael Buble aktualisht po xhiron videoklipin e këngës së Krishtlindjeve, por në shtëpi ka lënë dikë që me siguri po i mungon shumë.

Bashkëshortja e këngëtarit kanadez, Luisana Lopilato, duket e mrekullueshme në promovimin e linjës së re të veshjeve intime ‘Ultimo’.

25-vjeçarja ka pozuar me një seri të brendshmesh duke treguar format e saj perfekte trupore.

Buble (37 vjeç) dhe Lopilato (25 vjeç) janë njohur në vitin 2009 dhe u martuan në Buenos Aires vitin e kaluar.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test