Anxhela Martini: “Do të pozoj nudo vetëm për Fadil Berishën” - Bota Sot
Anxhela Martini: “Do të pozoj nudo vetëm për Fadil Berishën”

Bota e Yjeve

E mërkurë, 31 gusht 2016

Anxhela Martini: “Do të pozoj nudo vetëm për Fadil Berishën”

Më: 8 tetor 2012 Në ora: 21:51

Modelja bukuroshe me origjinë shqiptare Anxhela Martini është shprehur se do të pozonte nudo vetëm për fotografin Fadil Berisha.

“Është ndryshe, sepse ka nudo klasike dhe nudo art.

Nuk është ekspozim nudo për të shitur një revistë, po edhe për këtë rast do të bëja nudo vetëm me Fadil Berishën”,- është shprehur Martini për gazetën Mapo.

Bukuroshja, e cila ka qenë e pranishme në Tiranë për promovimin e dokumentarit të aktores Eliza Dushku.

Gjithashtu Martini ka krijuar tashmë edhe linjën e saj të bikinive dhe të brendshmeve.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test