Jennifer Lopez transparente dhe provokuese - Bota Sot
Jennifer Lopez transparente dhe provokuese

Bota e Yjeve

E premte, 26 gusht 2016

Jennifer Lopez transparente dhe provokuese

Më: 9 tetor 2012 Në ora: 11:22

Një Jennifer Lopez më provokuese se asnjëherë tjetër. Këngëtarja 43-vjeçare ka qenë protagonistja e emisionit “Wetten dass” në Gjermani, ku e shohim tepër provokuese dhe seksi.
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test