Helen Flanagan shtëpiakja seksi - Bota Sot
Helen Flanagan shtëpiakja seksi

Bota e Yjeve

E enjte, 28 korrik 2016

Helen Flanagan shtëpiakja seksi

Më: 9 tetor 2012 Në ora: 14:21

Ajo është katastrofë në kuzhinë, e megjithatë ka vendosur që të pozojë si një shtëpiake e mirë. Por, përveç faktit që Helen Flanagan duket shumë seksi, nuk ka asnjë lidhje me të qenit një shtëpiake normale. Aktorja 22-vjeçare në fakt lëviz shumë, duke qenë se shpesh shkon pas të dashurit të saj, futbollistit Scot Sinclair dhe për këtë arsye nuk i mbetet shumë kohë për të kaluar në kuzhinë.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test