Helen Flanagan shtëpiakja seksi - Bota Sot
Helen Flanagan shtëpiakja seksi

Bota e Yjeve

E premte, 26 gusht 2016

Helen Flanagan shtëpiakja seksi

Më: 9 tetor 2012 Në ora: 14:21

Ajo është katastrofë në kuzhinë, e megjithatë ka vendosur që të pozojë si një shtëpiake e mirë. Por, përveç faktit që Helen Flanagan duket shumë seksi, nuk ka asnjë lidhje me të qenit një shtëpiake normale. Aktorja 22-vjeçare në fakt lëviz shumë, duke qenë se shpesh shkon pas të dashurit të saj, futbollistit Scot Sinclair dhe për këtë arsye nuk i mbetet shumë kohë për të kaluar në kuzhinë.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test