Linjat perfekte të Sofia Vergara - Bota Sot
Linjat perfekte të Sofia Vergara

Bota e Yjeve

E diel, 28 gusht 2016

Linjat perfekte të Sofia Vergara

Më: 9 tetor 2012 Në ora: 15:40

Njihet si një ndër femrat më seksi në botë. Është protagoniste e kopertinave të mediave më të mëdha në të gjithë kryeqendrat e modës. 40 vjeçarja kolumbiane Sofia Vergara është në përpjekjen e saj të vazhdueshme për ta mbajtur emrin në majat e suksesit. Të dielën ajo ishte në Los Anxhelos sëbashku me të dashurin Nick Loeb. Sofia ka pozuar para fotografëve duke treguar linjat trupore dhe të pasmet e bëshme.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test