Sarah, Francesca e Federica nudo në Playboy - Bota Sot
Sarah, Francesca e Federica nudo në Playboy

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 gusht 2016

Sarah, Francesca e Federica nudo në Playboy

Më: 12 tetor 2012 Në ora: 10:48

Sarah Nile po përgatitet të festojë ditëlindjen me një dopio festë në Milano dhe Riccione, por ndër të tjera fansat shijojnë pamjen e saj nudo në Playboy. Ajo ka bërë disa foto pikante për revistën, duke qenë në kopertinën e muajit tetor në shoqërinë e një prej protagonistëve të emisionit italian La pupa e i Sechione, Francesca Lukasik dhe me Federica Ariafina.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test