Kylie si Letizia, fustane trasparente ku duken të brendshmet - Bota Sot
Kylie si Letizia, fustane trasparente ku duken të brendshmet

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 gusht 2016

Kylie si Letizia, fustane trasparente ku duken të brendshmet

Më: 12 tetor 2012 Në ora: 16:08

Letizia Casta, në ceremoninë e festivalit të Venecias kishte veshur një fustan të zi të Dolce & Gabbana-s, transparent, ku binin në sy të brendshmet, por pavarësisht kësaj ajo është dukur shumë e bukur. Tani pothuajse një muaj më pas Kylie Minogue zgjedh të njëjtin fustan për premierën e filmit ’Holy Motors’ në New York Film Festival. Ngjyra jeshile tendencë e kësaj vjeshte i bën akoma më të dukshmet brendshmet poshtë fustanit duke i bërë të dyja të mbetet të paarritshme.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test