Kate ‘fshatare’ për Cosmopolitan - Bota Sot
Kate ‘fshatare’ për Cosmopolitan

Bota e Yjeve

E martë, 30 gusht 2016

Kate ‘fshatare’ për Cosmopolitan

Më: 12 tetor 2012 Në ora: 16:24

Bionde dhe shumë e bukur, Kate Upton është cover girl më e kërkuar e vitit. Pas Sports Illustrated, ja tek pozon për kopertinën e revistës Cosmopolitan. Ajo ka bërë një set fotografik në një ambient rural, në mes të kashtës dhe yjeve.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test