Shakira kërcen në Azerbaxhan, shtatzënë - Bota Sot
Shakira kërcen në Azerbaxhan, shtatzënë

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 gusht 2016

Shakira kërcen në Azerbaxhan, shtatzënë

Më: 14 tetor 2012 Në ora: 12:44

Format e saj duken më të shëndosha, po pavarësisht kësaj dëshira e madhe për të dhënë spektakël nuk mungon, pavarësisht se është shtatzënë. Shakira ka kënduar ‘Waka Waka’ me barkun e madh në stadiumin e Baku, ku ishte ftuar në nder të mbrëmjes përmbyllëse të Fifa Under 17 World Cup, në Azerbaxhan. Show përpara ndeshjes së futbollit midis Francës dhe Koresë është shoqëruar me duartrokitje dhe vlerësime për formën fizike të artistes kolumbiane që nuk është kursyer po i ka mahnitur të gjithë.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test