Shakira kërcen në Azerbaxhan, shtatzënë - Bota Sot
Shakira kërcen në Azerbaxhan, shtatzënë

Bota e Yjeve

E diel, 31 korrik 2016

Shakira kërcen në Azerbaxhan, shtatzënë

Më: 14 tetor 2012 Në ora: 12:44

Format e saj duken më të shëndosha, po pavarësisht kësaj dëshira e madhe për të dhënë spektakël nuk mungon, pavarësisht se është shtatzënë. Shakira ka kënduar ‘Waka Waka’ me barkun e madh në stadiumin e Baku, ku ishte ftuar në nder të mbrëmjes përmbyllëse të Fifa Under 17 World Cup, në Azerbaxhan. Show përpara ndeshjes së futbollit midis Francës dhe Koresë është shoqëruar me duartrokitje dhe vlerësime për formën fizike të artistes kolumbiane që nuk është kursyer po i ka mahnitur të gjithë.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test