Rihanna shkon në studio pa reçipeta - Bota Sot
Rihanna shkon në studio pa reçipeta

Bota e Yjeve

E martë, 30 gusht 2016

Rihanna shkon në studio pa reçipeta

Më: 14 tetor 2012 Në ora: 17:50

Rihanna, vazhdimisht gjen ndonjë mënyrë për të tërhequr vëmendje.

Këngëtarja është fotografuar gjatë arritjes në studion incizuese në Los Angeles, e veshur me një fustan elegant, por pa reçipeta. Pas kësaj, menjëherë është shfaqur në kopertinat e gazetave dhe revistave.

Pas largimit nga studioja, gazetarët që e përcjellin hap pas hapi, kanë thënë se ajo është argëtuar në një klub nate.Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test