Melanie Brown shkëlqen pranë bashkëshortit - Bota Sot
Melanie Brown shkëlqen pranë bashkëshortit

Bota e Yjeve

E hënë, 29 gusht 2016

Melanie Brown shkëlqen pranë bashkëshortit

Më: 14 tetor 2012 Në ora: 18:02

Pak ditë më parë u bë protagoniste ndërsa pozoi topless në krah të bashkëshortit të saj por sërish bën përshtypje maksimale. Mel B ka vendosur të shfaqet e veshur plotësisht por gjoksin nuk ka mundur ta mbulojë gjithsesi. 37 vjeçarja ishte të shtunën në natën e ndarjes së çmimieve në “Australian Commercial Radio”. Fustani i ngjeshur për trup e bën më të thjeshtë ekspozimin e aseteve dhe lë pak për të imagjinuar.
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test