Kristen dhe Robert për herë të parë bashkë as skandalit - Bota Sot
Kristen dhe Robert për herë të parë bashkë as skandalit

Bota e Yjeve

E martë, 30 gusht 2016

Kristen dhe Robert për herë të parë bashkë as skandalit

Më: 17 tetor 2012 Në ora: 10:53

Kristen Stewart është fotografuar së bashku me të dashurin e saj, Robert Pattinson për herë të pas pas tradhtisë së saj me regjisorin Rupert Sanders, në muajin korrik. Telefonatat e shpeshta dhe lutjet për falje nga Kristen Steëart, e bënë të dorëzohej Robert Pattinson.
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test