Kristen dhe Robert për herë të parë bashkë as skandalit - Bota Sot
Kristen dhe Robert për herë të parë bashkë as skandalit

Bota e Yjeve

E shtunë, 30 korrik 2016

Kristen dhe Robert për herë të parë bashkë as skandalit

Më: 17 tetor 2012 Në ora: 10:53

Kristen Stewart është fotografuar së bashku me të dashurin e saj, Robert Pattinson për herë të pas pas tradhtisë së saj me regjisorin Rupert Sanders, në muajin korrik. Telefonatat e shpeshta dhe lutjet për falje nga Kristen Steëart, e bënë të dorëzohej Robert Pattinson.
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test