Leona Lewis shkëlqen në fustan rozë - Bota Sot
Leona Lewis shkëlqen në fustan rozë

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 gusht 2016

Leona Lewis shkëlqen në fustan rozë

Më: 17 tetor 2012 Në ora: 13:09

Këngëtarja Leona Lewis ka shkëlqyer me plot kuptimin e fjalës ndërsa u ngjit në London G-A-Y Nightclub. E veshur me fustanin rozë ajo u ka dhënë fansave një moment argëtimi ndërsa nuk ka nguruar të ngrejë temperaturat. 27 vjeçarja performoi të shtunën mbrëma ndërsa përveç fustanit binin në sy aksesorët që kishte zgjedhur të mbante me vete.
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test