Lea Michelle gjysmë transparente - Bota Sot
Lea Michelle gjysmë transparente

Bota e Yjeve

E enjte, 25 gusht 2016

Lea Michelle gjysmë transparente

Më: 18 tetor 2012 Në ora: 14:06

Lea Michelle u ka krijuar mundësinë meshkujve ta shohin pa patur nevojën të vënë në punë dhe shumë imagjinatën. Ndërsa merrte pjesë në një mbrëmje të “Elle” ylli televiziv amerikan dukej mjaft e këndshme dhe me linja përfekte. E veshur me fustanin gjysmë të tejdukshëm, Lea është në gjendje të bëjë për vete shumëkënd.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test