Lea Michelle gjysmë transparente - Bota Sot
Lea Michelle gjysmë transparente

Bota e Yjeve

E hënë, 25 korrik 2016

Lea Michelle gjysmë transparente

Më: 18 tetor 2012 Në ora: 14:06

Lea Michelle u ka krijuar mundësinë meshkujve ta shohin pa patur nevojën të vënë në punë dhe shumë imagjinatën. Ndërsa merrte pjesë në një mbrëmje të “Elle” ylli televiziv amerikan dukej mjaft e këndshme dhe me linja përfekte. E veshur me fustanin gjysmë të tejdukshëm, Lea është në gjendje të bëjë për vete shumëkënd.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test