Reçipetat e Victoria’s Secret, që kushtojnë 2 mln dollarë - Bota Sot
Reçipetat e Victoria’s Secret, që kushtojnë 2 mln dollarë

Bota e Yjeve

E enjte, 25 gusht 2016

Reçipetat e Victoria’s Secret, që kushtojnë 2 mln dollarë

Më: 19 tetor 2012 Në ora: 11:09

Alessandra Ambrosio ka prezantuar “The Floral Fantasy Bra” recipetat me 5200 gurë të çmuar, midis të cilëve ndodhet dhe një diamant 20 karatësh. Këto reçipeta do të vishen nga modelja e famshme e Victoria’s Secret, Alessandra Ambrosio në sfilatën e ardhshme që të të brendshmeve në nëntor.
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test