Mel B reklamon të pasmet - Bota Sot
Mel B reklamon të pasmet

Bota e Yjeve

E enjte, 28 korrik 2016

Mel B reklamon të pasmet

Më: 19 tetor 2012 Në ora: 11:58

>Ka punuar gjatë vitet e fundit për të qenë sa më në formë optimale fizike. Në fakt Mel B ja ka arritur qëllimit pasi sëbashku me bashkëshortin Stephen Belefonte vazhdon të tregojë se format fizike i ka në nivelin e duhur. Këngëtarja është parë mbrëmjen e së mërkurës ndërsa ngjitej mbi një jaht sëbashku me Belafonte dhe disa miq të përbashkët në Sydney të Australisë.
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test