Robbie, e sigurtë që je i martuar pas kësaj performance? - Bota Sot
Robbie, e sigurtë që je i martuar pas kësaj performance?

Bota e Yjeve

E enjte, 28 korrik 2016

Robbie, e sigurtë që je i martuar pas kësaj performance?

Më: 19 tetor 2012 Në ora: 13:05

Ai është një burrë i martuar dhe për më tepër është bërë baba vetëm pak javë më parë. Por, kjo gjë nuk e ka penguar Robbie Williams për një performancë vërtet të nxehtë të enjten në Itali, gjatë spektaklit X Factor. Këngëtari është shoqëruar gjatë performancës së tij nga një balerinë, e cila ka qenë topless, ndërsa Robbie përpiqej që modestisht të mbulonte gjoksin e saj.Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test