Robbie, e sigurtë që je i martuar pas kësaj performance? - Bota Sot
Robbie, e sigurtë që je i martuar pas kësaj performance?

Bota e Yjeve

E mërkurë, 31 gusht 2016

Robbie, e sigurtë që je i martuar pas kësaj performance?

Më: 19 tetor 2012 Në ora: 13:05

Ai është një burrë i martuar dhe për më tepër është bërë baba vetëm pak javë më parë. Por, kjo gjë nuk e ka penguar Robbie Williams për një performancë vërtet të nxehtë të enjten në Itali, gjatë spektaklit X Factor. Këngëtari është shoqëruar gjatë performancës së tij nga një balerinë, e cila ka qenë topless, ndërsa Robbie përpiqej që modestisht të mbulonte gjoksin e saj.Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test