Victoria Silvstedt, linja të përsosura - Bota Sot
Victoria Silvstedt, linja të përsosura

Bota e Yjeve

E diel, 28 gusht 2016

Victoria Silvstedt, linja të përsosura

Më: 19 tetor 2012 Në ora: 22:55

Ajo është 38 vjeç tashmë, por kjo nuk ka ndikuar që të humbasë shkëlqimin e saj. Këtë gjë, modelja suedeze Victoria Silvstedt e ka treguar teksa është shfaqur në plazhet e Majemit. E veshur me një fustan të kuq, shumë të shkurtër dhe të ngushtë, 38-vjeçarja e ka pasur të vështirë që të mos ekspozonte hiret e saj.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test