Mila Kunis dhe Ashton Kutcher tashmë të pandashëm - Bota Sot
Mila Kunis dhe Ashton Kutcher tashmë të pandashëm

Bota e Yjeve

E premte, 26 gusht 2016

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher tashmë të pandashëm

Më: 20 tetor 2012 Në ora: 23:13

Ata janë një nga çiftet më të bukur të Hollivudit dhe nuk ndahen më nga njëri- tjetri. Mila Kunis dhe Ashton Kutcher po fotografohen gjithnjë e më shumë në prani të njëri- tjetrit, duke bërë thuajse gjithçka bashkë.

Ata janë fotografuar nga paparacët duke shkuar në një qendër për trajtimin e këmbëve së bashku.

Ai duket në formë të shkëlqyer, kurse Mila Kunis nuk dukej dhe aq mirë, sidomos në fytyrë.

Para pak ditësh Mila Kunis u shpall si femra më seksi në botë nga revista Esquire.

Kutcher nisi të dalë me të pasi u nda nga aktorja 49 vjeçare, Demi Moore. Kjo e fundit e vuajti shumë këtë ndarje.
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test