Selena Gomez, sa ndryshe duket pa makijazh - Bota Sot
Selena Gomez, sa ndryshe duket pa makijazh

Bota e Yjeve

E martë, 30 gusht 2016

Selena Gomez, sa ndryshe duket pa makijazh

Më: 20 tetor 2012 Në ora: 23:31

Ajo është idhulli i adoleshentëve në mbarë botën. Por ylli i muzikës dhe ekranit, Selena Gomez, dukej krejt ndryshe pa makijazh dhe e veshur në mënyrë rastësore.

Ajo është fotografuar duke dalë nga Qendra e Kërkimeve Pediatrike e Steven Spielberg në Beverly Hills.

Duhet thënë se ajo ndryshon shumë nga Selena që shohim në tapetin e kuq.

20 vjeçarja është ambasadore e UNICEF dhe ka bërë thirrje së fundmi në përkrahje të 14 vjeçares nga Pakistani, Malala Yousafzai, që u qëllua nga talibanët vetëm pse kërkon që vajzat të kenë të drejtën të shkollohen.
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test