Taylor Momsen kthehet tek ‘Gossip Girl’ - Bota Sot
Taylor Momsen kthehet tek ‘Gossip Girl’

Bota e Yjeve

E shtunë, 27 gusht 2016

Taylor Momsen kthehet tek ‘Gossip Girl’

Më: 21 tetor 2012 Në ora: 12:02

I mirëpritur kthimi në ‘Gossip Girl’ i Taylor Momsen, artistes që interpreton Jenny Humphey. Taylor e kishte lënë serialin për të ju dedikuar me shumë karrierës së saj si këngëtare. Së fundi ajo na ka befasuar pasi ka dalë nudo për videon e re të grupit të saj, i Pretty Reckless, ‘Under Water’.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test