Skena " të detyrueshme" romantike për Natalie Portman - Bota Sot
Skena " të detyrueshme" romantike për Natalie Portman

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 gusht 2016

Skena " të detyrueshme" romantike për Natalie Portman

Më: 21 tetor 2012 Në ora: 14:01

Aktorja Natalie Portman është propozuar për martesë nga kolegu i tij Michael Fassbender por fituesja e çmimit Oscar për herë të dytë brenda një viti e ka parë veten nuse në një tjetër projekt, atë të “Terence Malick”. Filmi është regjistruar në Teksas dhe në qendër të tij është sena ku Natalie vishet në të bardha si nuse. Momente që mund ti shikoni edhe ju paraprakisht në këto foto.
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test