Kelly Brook e veshur ... por joshëse! - Bota Sot
Kelly Brook e veshur ... por joshëse!

Bota e Yjeve

E hënë, 29 gusht 2016

Kelly Brook e veshur ... por joshëse!

Më: 21 tetor 2012 Në ora: 16:10

Zakonisht ne e kemi parë atë duke pozuar me të brendshme, për të admiruar trupin e saj seksi. Por, modelja britanike Kelly Brook këtë radhë është shfaqur me një veshje meshini, për një shfaqje franceze. E megjithatë, ajo duket sërish shumë seksi, sidomos në pjesën e gjoksit të saj të bollshëm.Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test