Aguilerës i ofrohen 1.85 milion paund - Bota Sot
Aguilerës i ofrohen 1.85 milion paund

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 gusht 2016

Aguilerës i ofrohen 1.85 milion paund

Më: 23 tetor 2012 Në ora: 11:26

Christina Aguilera e ka mundësinë të fitojë njësoj sa të gjitha modelet super elegante. Asaj mësohet ti jetë ofruar një marrëveshje me vlerë 1.85 milion paund për të qenë imazhi i një faqeje interneti për prezantimin e femrave të bëshme në peshë. Organizatorët i kanë kërkuar Christinës të jetë imazh duke ndihmuar femrat në peshë të gjejnë shpirtrat binjakë. Pak më parë Aguilera deklaroi se ndjehet krenare për format trupore ndërsa insistoi se nuk i pëlqen të veshë të brendshme.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test