Rita si Marylin Monroe - Bota Sot
Rita si Marylin Monroe

Bota e Yjeve

E premte, 26 gusht 2016

Rita si Marylin Monroe

Më: 23 tetor 2012 Në ora: 12:44

Rita Ora, karakterizohet nga dëshira për të qënë ndryshe gjithmonë në paraqitjen e saj sidomos kur është fjala për diçka speciale.
Për të festuar përvjetorin e 111-të departamentit të dyqanit Bergdorf Goodman në Nju York , Rita Ora mbërrin me një pamje të re që ka habitur të gjithë.
21 vjeçarja elegante përveç urimeve të saj ka marë dhe kritika lidhur me tatuazhet e saj që në një veshje të tillë do të ishin më mirë të mos ishin.
Në ceremoninë e përurimit edhe emra të tjera të ekranit qenë shndërruar në ikona bukurie.
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test