Rumer Willis, një festë e shfrenuar - Bota Sot
Rumer Willis, një festë e shfrenuar

Bota e Yjeve

E enjte, 25 gusht 2016

Rumer Willis, një festë e shfrenuar

Më: 23 tetor 2012 Në ora: 13:04

Ajo përfundon shpesh në kopertinat e revistave rozë, për shkak të jetës së saj. Së fundmi, Rumer Willis është fotografuar në një festë të shfrenuar në Meksikë, nën konsumin e ekzagjeruar të alkoolit dhe cigareve. Vajza e aktorëve të famshëm Bruce Willis dhe Demi Moore, ka qenë nën shoqërinë e të dashurit të vet dhe disa miqve.
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test