Rumer Willis, një festë e shfrenuar - Bota Sot
Rumer Willis, një festë e shfrenuar

Bota e Yjeve

E shtunë, 23 korrik 2016

Rumer Willis, një festë e shfrenuar

Më: 23 tetor 2012 Në ora: 13:04

Ajo përfundon shpesh në kopertinat e revistave rozë, për shkak të jetës së saj. Së fundmi, Rumer Willis është fotografuar në një festë të shfrenuar në Meksikë, nën konsumin e ekzagjeruar të alkoolit dhe cigareve. Vajza e aktorëve të famshëm Bruce Willis dhe Demi Moore, ka qenë nën shoqërinë e të dashurit të vet dhe disa miqve.
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush mendoni se i ka bërë vrasjet e pasluftës?
test