Si e ëma, si e bija: Kim Basinger me vajzën e saj seksi - Bota Sot
Si e ëma, si e bija: Kim Basinger me vajzën e saj seksi

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 gusht 2016

Si e ëma, si e bija: Kim Basinger me vajzën e saj seksi

Më: 24 tetor 2012 Në ora: 10:41

Mamaja e saj u bë e famshme fillimisht si top modele e më vonë si aktore, falë pamjes së saj.Por nuk thonë kot që molla bie nën mollë, pasi edhe vajza e Kim Basinger, 17 vjeçarja Ireland Baldwin është e mrekullueshme.Dyshja duket se po kalon një kohë të mirë në Havai.Ireland, vajza që 58 vjeçarja ka me aktorin Alec Baldwin, duket se ka pamje modeleje.
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test