Një Katy Perry e frikshme pa makijazh - Bota Sot
Një Katy Perry e frikshme pa makijazh

Bota e Yjeve

E premte, 29 korrik 2016

Një Katy Perry e frikshme pa makijazh

Më: 26 tetor 2012 Në ora: 09:38

Ajo ishte ylli i mbrëmjes në koncertin e së mërkurës në Las Vegas nga ana e presidentit Barack Obama, ku dhe kërkoi mbështetjen për këtë të fundit në votimet presidenciale. Dhe, në koncert ka shkëlqyer, duke u dukur mjaft mirë. Por, në fotot para koncertit, kur ajo ka qenë duke u përgatitur, 28-vjeçarja duket shumë larg vajzës së shkëlqyer që shohim zakonisht. Shkak për këtë është bërë padyshim fakti që ajo nuk kishte përdorur makijazh gjatë provave.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test