Abbey Clancy shkëlqen në pasarelë - Bota Sot
Abbey Clancy shkëlqen në pasarelë

Bota e Yjeve

E hënë, 29 gusht 2016

Abbey Clancy shkëlqen në pasarelë

Më: 26 tetor 2012 Në ora: 10:27

Abbey Clancy duket veçanërisht seksi ndërsa ecën mbi pasarelë me të brendshme. Ajo ishte pjesë e një ceremonie të zhvilluar në Raffles Members Club në Londër ku në qendër ishte prezantimi i linjës së veshjeve intime. Të pranishmit kanë patur mundësinë të shohin linjat e saja dhe këmbët kilometrike të ekspozuara me stil dhe sharm.Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test