Christina Aguilera e ekzagjeron me photoshop-in - Bota Sot
Christina Aguilera e ekzagjeron me photoshop-in

Bota e Yjeve

E mërkurë, 27 korrik 2016

Christina Aguilera e ekzagjeron me photoshop-in

Më: 26 tetor 2012 Në ora: 13:33

Photoshop-i prej vitesh është bërë një zgjidhje për artistë të ndryshëm kur dalin nëpër kopertina revistash, për të eleminuar difektet e tyre. Por, duket se Christina Aguilera e ka ekzagjeruar me këtë truk. Ajo është shfaqur për reklamën e parfumit të saj, më e hollë dhe elegante se kurrë, ndërkohë që dihet se 31-vjeçarja ka problem të theksuara me linjat kohët e fundit.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test