Christina Aguilera e ekzagjeron me photoshop-in - Bota Sot
Christina Aguilera e ekzagjeron me photoshop-in

Bota e Yjeve

E mërkurë, 31 gusht 2016

Christina Aguilera e ekzagjeron me photoshop-in

Më: 26 tetor 2012 Në ora: 13:33

Photoshop-i prej vitesh është bërë një zgjidhje për artistë të ndryshëm kur dalin nëpër kopertina revistash, për të eleminuar difektet e tyre. Por, duket se Christina Aguilera e ka ekzagjeruar me këtë truk. Ajo është shfaqur për reklamën e parfumit të saj, më e hollë dhe elegante se kurrë, ndërkohë që dihet se 31-vjeçarja ka problem të theksuara me linjat kohët e fundit.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test