Grupi i Intelektualëve të Fshatit Isniq në Zvicër - Bota Sot
Grupi i Intelektualëve të Fshatit Isniq në Zvicër

Diaspora

E enjte, 25 gusht 2016

Grupi i Intelektualëve të Fshatit Isniq në Zvicër

Më: 8 tetor 2012 Në ora: 19:04

Me rastin e 100 Vjetorit të Shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë
Grupi i Intelektualëve të Fshatit Isniq në Zvicër, përkrahur nga
INSTITUTI I HISTORISË – PRISHTINË,
Ambasada e Republikës se Shqiperisë në Zvicer,
Ambasada e Republikës se Kosovës në Zvicer dhe
SH. H. “Agim Kukleci” nga Isniqi - dega në Zvicer.
Organizojnë: Tribunë shkencore
“ 100 Vjet Shtet Shqiptar dhe
Kontributi i fshatit ISNIQ në Pavarësinë e Shqipërisë”
Tribuna mbahët të Dielen , me 21Tetor 2012 duke filluar nga ora 10 h 00
Adresa: Restaurant –Avanti Pizza-Hauptstrasse 46 CH – 2554 Meinisberg (Bern)

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test