Shqiptari nga Kosova që ia pren flokët ish-kryeministrit britanik - Bota Sot
Shqiptari nga Kosova që ia pren flokët ish-kryeministrit britanik

Diaspora

E enjte, 20 shtator 2018

Shqiptari nga Kosova që ia pren flokët ish-kryeministrit britanik

Më: 4 mars 2018 Në ora: 08:47
Valon Sadiku dhe David Cameron

Valon Sadiku, është prej vjetësh frizer në Londër.

Lokali ku ai punon ndodhet në tregun Borough në kryeqytetin britanik.. Shumë turistë dhe fytyra publike janë klientë aty.

I fundit ishte, ish-kryeministri i Britanisë së Madhe David Cameron.

Cameron, flokët e tij ia kishte besuar pikërisht Valonit.

Në fund, dyshja kanë realizuar disa fotografi dhe të dy palët shfaqen të kënaqura.

Cameron ishte kryeministër i Britanisë së Madhe nga viti 2010 deri më 2016.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test