Zjarr me përmasa të mëdha në Durrës - Bota Sot
Zjarr me përmasa të mëdha në Durrës

Durrësi

E hënë, 15 tetor 2018

Zjarr me përmasa të mëdha në Durrës

Më: 6 gusht 2017 Në ora: 17:59
Ilustrim

Një zjarr me përmasa të mëdha ka rënë në fshatin Radë të Durrësit.

Pas njoftimit për rënien e zjarrit, katër zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje.

Zjarri ka përfshirë një sasi të madhe toke, të mbjellë me pemë dhe me ullishte. Është djegur edhe pylli i zonës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test