Sulmohet Zyra e FSB-së ruse, dy të vrarë - Bota Sot
Sulmohet Zyra e FSB-së ruse, dy të vrarë

Evropë

E martë, 25 prill 2017

Sulmohet Zyra e FSB-së ruse, dy të vrarë

Më: 21 prill 2017 Në ora: 12:54
Ilustrim

Një sulmues ka hyrë të premten në zyrën e shërbimit rus të inteligjencës FSB, duke vrarë një punonjës dhe një civil, derisa një tjetër është plagosur në qytetin Habarovsk në lindje të Rusisë.

“Një person i panjohur ka hyrë në recepsionin e zyrës FSB-a më 21 prill, rreth orës 17:02 sipas kohës lokale dhe ka filluar të shtie në njerëzit që ishin në recepsion”, njofton FSB.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh A besoni se Qeveria do ta perfundoj mandatin e saj?

    Qeveria ta përfundoj mandatin

    Qeveria do të bije, pasi do të prishet koalicioni

    Opozita do ta rrezoj qeverinë

    Shiko rezultatet
    test