Ndërprerje emergjente në Ferizaj nga KOSTT-i - Bota Sot
Ndërprerje emergjente në Ferizaj nga KOSTT-i

Ferizaj

E enjte, 20 shtator 2018

Ndërprerje emergjente në Ferizaj nga KOSTT-i

Më: 26 janar 2018 Në ora: 11:35
Ilustrim

?KEDS ka njoftuar se me qëllim të një intervenimi emergjent, KOSTT do të ndalë dy transformatorët në Ferizaj sot nga 1 orë.

Sipas një njiftimi të KEDS-it, transformatori i parë do të ndalet nga pra 11:00 deri në ora 12:00 dhe transformatori i dytë nga ora 12:00 deri në ora 13:00.

Gjatë kësaj periudhe pa energji do të jenë Ferizaj, Shtimja, Kaçaniku dhe Shtërpca.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test