Vdes aktorja e njohur - Bota Sot
Vdes aktorja e njohur

Filma

E shtunë, 17 shkurt 2018

Vdes aktorja e njohur

Më: 20 dhjetor 2017 Në ora: 19:22
Hiep Thi Le

Hiep Thi Le, aktorja e njohur për punën e saj në “Heaven&Earth” ka vdekur në moshën 46-vjeçare.

Le, thuhet se ka vdekur pas betejës së saj me kancerin e barkut, raporton Variety.

E ndjera ishte e martuar dhe kishte dy fëmijë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test