Kufiri Kosovë – Mal i Zi - Bota Sot
E hënë, 27 mars 2017

Foto e ditës

Kthehu në ballinë
 • Kufiri Kosovë – Mal i Zi

  Në kufirin e vërtet mes Kosovës dhe Mali tw Zi. Majtas nga kurrizi i bardhë është Bjelluha (Liqenati më në të majtë) ndërsa djathtas Plava. Foto e bërë nga Maja e Plakut.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Organizata “Syri i Popullit”, ka për synim:

  Destabilzimin e Kosovës

  Pengimin e Gjykatës Speciale

  Vrasjen e “tradhtarëve”

  Pengimin e votimit të demarkacionit

  Shiko rezultatet
  test